Кубок Любарта 2016 поїхав до Києва та Бресту

5-6 листопада у Луцьку відбувся сьомий Міжнародний турнір з алтимат фризбі “Кубок Любарта 2016”.

У турнірі змагались більше 100 спортсменів, що є гравцями 6 жіночих та 8 чоловічих команд з Києва, Львова, Івано-Франківська, Полтави, Харкова, Одеси, Рівного, Бресту, Гродно та Лодзя. Приємно вразив рівень гри, який значно виріс за останні роки.

Що ж до фіналістів, то у чоловічому дивізіоні велась запекла боротьба між київською командою Rainbow та командою MadCaps з Івано-Франківська, яка вперше за роки свого існування дійшла до фіналу, та все ж з рахунком 13:10 золото вибороли кияни. Третє місце посіла команда зі Львова Wild West.

У жіночому дивізіоні фінал видався надзвичайно видовищним завдяки командам Gamble з Києва та Phoenix з Бреста, Білорусь. Гравці змусили глядачів понервуватись, адже як тільки одна команда починала лідирувати, інша відразу наздоганяла в рахунку, і така інтрига зберігалась до останнього поінту, та переможний гол занесли білоруски, здобувши перше місце з рахунком 10:9. Третє місце в жіночому дивізіоні виборола команда Дикі Кралі, Київ.

Особливістю спорту алтимат фризбі є наявність Духу гри, що передбачає взаємоповагу та чесну гру, за яку відповідають самі ж гравці. Особливою заслугою вважається отримати дану нагороду і команди самі обирають, хто з учасників найбільше її вартий. Так ось, серед чоловіків її присудили луцькій команді Buffalo, а серед жінок - білорускам з команди Phoenix.

Ще одна цікава нагорода в алтимат турнірах - це MVP (Most Valuable Player) - найцінніший гравець, що був найкориснішим в іграх і зробив найбільше для своєї команди. В чоловічому дивізіоні це гравець Тарас Кузик (MadCaps, Івано-Франківськ), а у жіночому - Анна Слєнзак (Gamble, Київ).

Організатором турніру виступив фризбі-клуб Алтимат Луцьк. Змагання пройшли за підтримки інтернет-магазину фризбі-дисків “Алтимат Стор” (http://ultimatestore.com.ua)

Змагання традиційно відбувались в СОК “Адреналін Сіті”.