Результати кубка Любарта 2018 з алтимат фризбі

3-4 листопада у Луцьку відбувся Міжнародний турнір з алтимат фризбі “Кубок Любарта 2018”.

У турнірі змагались більше 150 спортсменів, що є гравцями 5 жіночих та 10 чоловічих команд з Києва, Львова, Івано-Франківська, Полтави, Харкова, Одеси, Черкас, Бресту, Мінська та Луцька.

Що ж до фіналістів, то у чоловічому дивізіоні велась запекла боротьба між двома командами з Мінська командою Spinin та x3, та все ж з рахунком 15:12 золото вибороли минулорічні чемпіони Spinin. Третє місце посіла команда з Києва Gigolo.

У жіночому дивізіоні перемогу на турнірі отримали дівчата з Івано-Франківська Madcaps, вигравши 14:7 у фіналі в команди Sport i з Одеси. Третє місце посіла команда з Києва Gamble.

Особливістю алтимату є наявність Духу Гри, що передбачає знання правил, взаємоповагу, справедливість та чесну гру, за яку відповідають самі ж гравці, адже на полі не передбачені судді чи рефері.  Серед чоловіків та жінок її присудили обом київським командам Gigolo та Gamble.

Ще одна особлива нагорода в алтимат турнірах - це MVP (Most Valuable Player) - найцінніший гравець, що був найкориснішим в іграх і зробив найбільше результативних пасів та забив найбільше голів. В чоловічому дивізіоні це гравець Іван Стрелков (х3, Мінськ), а у жіночому - Ксенія Бабай (Sport i, Одеса).

Повні результати тут:

Організатором турніру виступив фризбі-клуб Алтимат Луцьк. Змагання пройшли за підтримки  Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та інтернет-магазину фризбі-дисків “Алтимат Стор”

Змагання традиційно відбувались в СРК “Адреналін Сіті”.